Showtime

Jennifer Lopez shfaqet gjysmë e zhveshur (FOTO)

08/13/2017 14:38
nga:N S

Jennifer Lopez apo e njohur ndryshe me emrin artistik J.Lo, ndonëse bart disa vite mbi supet e saj ajo me linjat trupore e komplekson çdo vajzë të re.

Në ditëlindjen e saj J.Lo është paraqitur me një minifund i cili i ka mbuluar vetëm zogun por jo edhe pjesën tjetër për të cilën ajo njihet.

05/17/2018 18:18

Premierë: Jennifer Lopez publikon “Dinero” në bashkëpunim me Cardi B dhe DJ Khaled