çka është bukuria tregon Jennifer Lopez
Showtime

Jennifer Lopez me fotografinë e fundit tregon çka është bukuria!

03/16/2017 22:15
nga:R A

Këngëtarja e njohur Jennifer Lopez, ka bërë publike një fotografi ku duket tejet madhështore dhe e bukur.

Ajo si çdo herë tjetër edhe tani ka dëshmuar se për të qenë e bukur duhet ti kushtosh shumë rendësi trupit tënd dhe sigurisht fytyrës, ajo edhe pse mbi të 40-at, ende gëzon një bukuri të pakrahasueshme, transmeton GazetaBlic.com

04/22/2018 13:35

Alex Rodriguez tregon se si u dashurua në shikim të parë në një parking veturash në Jennifer Lopezin