Sporti

James Rodriguez befason të gjithë me skuadrën e re

06/18/2017 16:54
nga:Gazeta Blic

James Rodriguez nuk do të transferohet as në Serinë A dhe as në Premier League.

Fantazisti kolumbian ka gjetur akordin me drejtuesit e PSG-së për të vijuar atje karrierën e tij.

James do të largohet nga Real Madridi pasi nuk ka gjetur hapësirat e duhura nën drejtimin e Zinedin Zidane duke qëndruar në pjesën më të madhe të sezonit.

Largimi i tij është një fakt i kryer po ashtu si kalimin në Francë ku Al Khelaifi është i gatshëm të shpenzojë shifra të çmendura për të.

04/26/2018 08:56

James Rodriguez flet për ndeshjen ndaj Real Madridit, kjo është deklarata e tij