Sporti

Ja si reagoi Buffon pasi që e kuptoi që do të përballët me Barcelonën

03/17/2017 13:12
nga:Y K

Portieri dhe kapiteni i Juventusit, Gianluigi Buffon ka reaguar për shortin e Ligës së Kampionëve.
Juventusi do të takohet me Barcelonën në çerekfinale dhe Buffon e ka bërë një postim në Twitter për këtë short.

“Nuk ka rëndësi kundërshtari. Me rëndësi që jemi këtu”, ka shkruar Buffon.

06/26/2017 23:05

Guardiola bën lëvizjen e vitit, i rrëmben Barcelonës përforcimin nga duart (FOTO)