Lajme

Ja si e fitoj LDK pushtetin në Istog (VIDEO)

05/17/2017 21:17
nga:Gazeta Blic

LDK-ja e ka fituar pushtetin në Istog vetëm pse i ndjeri Presidenti Ibrahim Rugova ka qenë i Istogut .

Këto deklarime i bëri Prek Prekaj përfaqësues i AAK në Istog në emisionin Euro Tribuna.

Sipas tij LDK ka bërë uzurpuar prona komunale për interesa personale të tyre dhe se këshilltaret edhe kompanitë që e financojnë LDK-në janë firma e kryetarit.

04/22/2018 18:25

Blic Intervista | Hoxhaj: Asociacioni nuk formohet pa e njohur Serbia Kosovën / PDK-ja kundër zgjedhjeve të reja!