Showtime

Ja sa seksi është Arilena Ara (Foto)

07/17/2017 23:57
nga:F.B

Këngëtarja e njohur, Arilena Ara ka pozuar me bikini.

Pas lansimit të “Nallane”, ajo duket t’i ketë dhënë vetës pak pushim, shkruan Indeksonline.

Arilena duket në forma të mira trupore. Kujtojmë se jo rrallë herë ajo provokon me asetet e saj, porse kësaj here ka pozuar thjeshtë dhe bukur!

11/13/2017 21:09

Arilena Ara tërhiqet nga Festivali i RTSH-së, çfarë ndodhi me këngëtaren