Showtime

Ja sa është rritur djali i Milot Llalloshit (FOTO)

05/17/2017 19:28
nga:N S

Për Milot Llaloshi viti 2017 është një vite shumë i mbarë.

Ai në janar të këtij viti u bë baba për herë të parë.

Që nga janari çifti Llalloshi kanë publikuar vazhdimisht fotografi të djalit të tyre, duke treguar se sa shumë po rritet ai.

Më poshtë ju sjellim disa nga fotografit më të mira të publikuar të Priamit të vogël deri më sot.

Ndryshe Miloti dhe Erxhina kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në prillin e kaluar.

04/17/2018 22:36

Nuk paraqitet në gjykatë nëna që akuzohet se deshi t’i çonte djalit drogë në burg