Showtime

Ja sa bukur dukeshin tre vite më parë Anita dhe Ramushi në një ditëlindje (FOTO)

03/16/2017 20:50
nga:A.H

Vite më parë Ramush Haradinaj dhe bashkëshortja e tij, Anita, ishin pjesë e një feste të ditëlindjes, sigurisht të ndonjë miku apo mikeshe të tyre.

Në këtë festë Ramushi dhe Anita si një çift dukeshin shumë mirë, shkruan GazetaBlic.com

Këtë fotografi të rrallë, e ka bërë publike një mik i ngushtë i Ramushit i cili po ashtu ishte pjesë e kësaj feste.

06/26/2017 17:30

Brahimaj tregon se si do t’i sigurojë Haradinaj numrat për formimin e qeverisë