Sporti

Ja kush e fiton super duelin Juventus- Barcelona sipas bastoreve sportive (FOTO)

03/17/2017 15:34
nga:Y K

Skuadra e Juventusit dhe skuadra spanjolle Barcelona do të takohen në çerekfinale të Ligës se Kampioneve.

Sipas bastoreve evropiane në duelin e parë në “Juventus Stadium” favoritë nuk ka, të dy skuadrat e kanë koficientin e njejtë për fitore shkruan GazetaBlic.com

2.63 është koficienti nëse Juventus fiton ndeshjen, 3.25 është barazimi dhe po ashtu 2.63 është fitorja e Barcelonës./GazetaBlic.com

08/19/2017 19:59

Juventus ia fillon kampionatit në stilin e Kampionit (VIDEO)