Sporti

Ja kur do të luhet super ndeshja Bayern Munich – Real Madrid

03/17/2017 12:32
nga:Y K

Real Madrid dhe Bayern  Munich do të takohen në çerekfinale të Ligës se Kampionëve.

Ndeshja e parë do të luhet në “Alianz Arena” me datën 12 prill ndërkohë ajo e kthimit me datën 18 prill në “Santiago Bernabeu”  shkruan GazetaBlic.com

 

04/25/2017 20:24

Befason Xavi, kjo çfarë ka thënë për Ronaldon nuk do t’iu pëlqejë tifozëve të Barcelonës (FOTO)