Lajme

Ja ku do të votojnë Avdullah Hoti e Isa Mustafa!

06/10/2017 21:15
nga:D.I

Kandidati për kryeministër nga LDK-AKR-Alternativa, Prof. Dr. Avdullah Hoti, në ditën e nesërme  voton në objektin e Fakultetit Filologjik në Prishtinë në orën 09:30, raporton Gazeta Blic. 

Ndërsa Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe kryeministri i vendit, akademik Isa Mustafa, voton në Shkollën Fillore “Emin Duraku” në Prishtinë në ora 10:30 .

12/14/2017 00:28

Albin Kurti me këtë rezultat do t’i mposhtë të tjerët në zgjedhjet e VV-së!