Sporti

Ja më kë do të takohet Ajax në gjysmëfinale

04/21/2017 13:27
nga:Y.K

Skuadra franceze Lyon do të takohet me skuadrën e famshme Ajax në gjysmëfinale të Europa League.

Lyon dhe Ajax do të takohen me datën 4 maj dhe ndeshja e parë luhet në stadiumin e Lyon shkruan GazetaBlic.com

12/03/2017 19:47

Zidane ka humbur këtë super lojtar, këtë i’a dëshmoi ai sot me këtë gol (VIDEO)