Sporti

Ja më kë do të takohet Ajax në gjysmëfinale

04/21/2017 13:27
nga:Y.K

Skuadra franceze Lyon do të takohet me skuadrën e famshme Ajax në gjysmëfinale të Europa League.

Lyon dhe Ajax do të takohen me datën 4 maj dhe ndeshja e parë luhet në stadiumin e Lyon shkruan GazetaBlic.com

02/09/2018 14:28

Roma fillon bisedimet me Ajaxin, Ziyech objektivi kryesor i ‘Giallorlsëve’