Showtime

Ja me kë është në lidhje Bambi i serialit “O sa mirë” (FOTO)

01/10/2017 12:48
nga:R A

Neshat Krasniqi i njohur si Bambi duket se ka gjetur personin që e bënë të lumtur më në fund. Aktori i serialit “O sa mirë” i njohur për fizikun e tij të përkryer tanimë si duket e ka gjetur femrën ideale për veten e tij.

Bambi ka qenë njëri ndër aktorët më seksi të serialeve tona, gjë që ka rrëmbyer zemrat e shumë fanseve dhe ka thyer ëndrrat e shumë meshkujve për tu bërë një mashkull muskuloz si ai. Kjo në foto është femra që arriti t’ia rrëmbej zemrën Bambit. Në rrjetet sociale, nga fotot që postojnë së bashku, duket qartë që qifti në fjalë po e shijojnë këtë periudhë dhe janë shumë të lumtur së bashku. Sigurisht kjo duhet të jetë femra më me fat.

05/24/2018 18:02

Beteja e shqiponjës me dhelprën për lepurin