Showtime

Ja çka i ka blerë Zanfina djalit të Adelinës, Uliksit (Video)

05/19/2017 22:49
nga:N S

Javë më parë, diva e estradës shqiptare Adelina Ismaili solli në jetë fëmijën e saj të parë të cilin e pagëzoi me emrin Uliks.
Lindja e Adelinës e bëri Zanfinën teze ndjenjë kjo e papërshkruar nga këngëtarja, ajo (Zanfina) ishte mysafire në një intervistë për emisionin e showbizzit Mirage.Për here të parë për Mirage, Zanfina zbuloi se cila është dhurata që ajo ia ka bërë nipit, Uliksit.Shikoni videon e mëposhtme dhe mësoni se çka i ka blerë Zanfina djalit të Adelinës.

03/17/2018 13:15

Blic Intervista: Zanfina Ismaili tregon se i kanë mbetur merak disa gjëra pa ia thënë nënës së saj