Sporti

Ja çfarë po ndodh në këto momente në dhomën e zhveshjeve të Bayernit

04/18/2017 20:18
nga:Y K

Real Madridi dhe Bayern Munichu kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e dytë çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Keto jane foto e para nga dhomat e zhveshjeve te Bayernit ku duket qarte se bararezet do te luajne me fanellat tradicionale te tyre me ngjyre te kuqe.

07/20/2017 11:30

Momenti emocionues kur Alvaro Morata përshëndeti trajnerin dhe lojtarët (FOTO)