Sporti

Ja çfarë e pret Real Madridin në “Vicente Calderon” (VIDEO)

04/21/2017 12:51
nga:Y K

Real Madrid do të jetë mysafir i Atletico Madridit në ndeshjen e kthimit në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Kjo është atmosfera në stadiumin “Vicente Calderon” kur Reali i viziton vendasit, shkruan GazetaBlic.com

07/20/2017 11:30

Momenti emocionues kur Alvaro Morata përshëndeti trajnerin dhe lojtarët (FOTO)