Ish i dashuri i Genta Ismajlit e zëvendësoi atë me këtë bukuroshe (FOTO)

11 January 2017, 12:45

Ish i dashuri i Genta Ismajlit e zëvendësoi atë me këtë bukuroshe (FOTO)

Milot Binaku është muzikant i njohur, por në publik ende njihet si ish i dashuri i këngëtares Genta Ismajli.

Derisa Genta po vazhdon të jetë beqare, e të mos përflitet për ndonjë lidhje të re, Miloti tashmë e ka krijuar jetën e re në krahët e Vjosës.

Miloti është martuar dhe po e shijon jetën në krahët e bashkëshortes së tij, që po duket shumë “hot”.

Shpërndaje

  • Blic Google+

Të Fundit nga Rubrika