Sporti

Interi së shpejti dy transferime të mëdha

07/21/2017 12:25
nga:Y.K

Interi pritet që së shpejti të realizojë dy transferime të mëdha.

Tuttosport shkruan se Luciano Spalletti deri tash është shumë i zhgënjyer me punën e klubit të tij në afatin kalimtar.

Sipas sportives torineze, puna jo aktive e Nerazzurëve në tregun e transferimeve, ka bërë që Spalletti të tregohet i pakënaqur me kryesinë e klubit zikaltër.

Mbetet të shihet cilët janë lojtarët që do t’i sjellë Interi.

Aktualisht Nerazzurët janë duke avancuar në luftën për Patrik Schik dhe Keita Balde.

12/14/2017 08:45

Milan-Inter, luhet edhe në Kupën e Italisë, ja kur do të zhvillohet ky takim