Lajme

A ia bëri PDK-ja SHIK-u 40 mijë vota Vjosa Osmanit: Ja si përgjigjet ajo!

03/20/2017 21:37
nga:Gazeta Blic

Deputetja e LDK-së, Vjosa Osmani duke komentuar akuzat e njkerëzve të LDK-së se PDK dhe SHIK-u ia bëri 40 mijë votat, duke e bërë njeriun e dytë më të votuar në parti.

Ai tha se kjo është një akuzë shumë  e poshtër, raporton Gazeta Blic.

“Kjo është një poshtërsi. Ata me këto akuza nuk mund ta bindin askënd”, tha ajo, në emisionin “Zona B” në Klan Kosova.

Ajo tha se akuza dhe konspiracionie të tilla mund t’i bëhen nga njerëz të LDK-së.