Cool

Horoskopi për ditën e sotme, e enjte 12 janar 2017

01/12/2017 07:29
nga:R A

Dashi – Sot ata qe jane ne nje lidhje do e perforcojne bashkepunimin dhe do rifillojne disa gjera nga e para me baza te reja. Do ndiheni edhe me mire. Beqaret nga ana tjeter do ndihen serish vetem. Mos e leshoni veten sepse shume shpejt do vijne edhe surprizat per ju. Tek financat planetet do ndikojne negativisht. Nuk do i keni idete e qarta dhe mund te beni gabime te pafalshme. Kujdes!

 

Demi – Do benit mire te qendronit larg partnerit madje edhe “te zhdukeshit” per disa kohe. Vetem ne kete menyre do e kuptonit sa ju dashuron ai. Per beqaret mund te ndodhin disa gjera te vecanta te cilat mund t’ua ndryshojne jeten njehere e pergjithmone. Pergatituni! Situata financiare do jete me e mire se disa dite me pare. Buxheti jo vetem qe do stabilizohet por mund te kete edhe permiresime.

Binjakët – Ndikimi i madh i Diellit ne jeten sentimentale te cifteve mund te sjelle probleme te medha sot. Do debatoni per disa tema te nxehta te cilave ende nuk iu keni dhen enje zgjidhje. Nese jeni ende beqare do ishte mire t’i merrnit gjerat shtruar dhe te mos nxitoheshit. Perspektivat financiare do jene te mira. Merkuri do iu mbroje dhe nuk do iu lejoje te shpenzoni kuturu.

Gaforrja – Humori juaj do ndikoje se tepermi ne ecurine e jetes ne cift gjate kesaj dite. Beni shume kujdes mos e teproni me asgje sepse do kishit probleme te medha. Tregohuni edhe pak me tolerante. Beqaret do kerkojne shume por me kot. As sot nuk do e gjejne personin qe po kerkojne. Influenca e planeteve nuk dpo jete pozitive tek financat. Kujdes me cdo shpenzim qe do beni

Luani – Saturni do e perkeqesoje jeten ne cift gjate kesaj dite. Mos kembengulni me shume sesa duhet per dicka duke thene se ajo qe thoni ju eshte e duhura, mund edhe te gaboni. Nese jeni vetem, kujdes. Saturni do iu nxite te flirtoni me dike qe nuk iu pershtatet aspak. Ne planin financiar duhet me teper maturi se kurre. Po shpenzuat pa menduar do keni probleme te medha.

Virgjëresha – Saturni do e perkeqesoje jeten ne cift gjate kesaj dite. Mos kembengulni me shume sesa duhet per dicka duke thene se ajo qe thoni ju eshte e duhura, mund edhe te gaboni. Nese jeni vetem, kujdes. Saturni do iu nxite te flirtoni me dike qe nuk iu pershtatet aspak. Ne planin financiar duhet me teper maturi se kurre. Po shpenzuat pa menduar do keni probleme te medha.

Peshorja – Duke filluar qe sot lidhje juaj do marre nje tjeter drejtim edhe me te mire. Partneri do tregohet i gatshem t’ua plotesoje te gjitha deshirat dhe t’iu beje te ndiheni si mbi re. Beqare te dashur, ju do gjendeni sot ne ambientin me te pershtatshem per te gjetur personin ideal. Kerkoni! Shume maturi kerkohen ne planin financiar. Nese nuk shpenzoni pa u menduar situata edhe mund te stabilizohet.

Akrepi – Nese e acaroni partnerin me biseda te kota, do dilni ju te humburit. Tregohuni paksa me dinake dhe me diplomate nese doni qe ai te mos iu ndahet per asnje cast. Per beqaret do kete gjera te reja. Qe sot gjithcka do ndryshoje ne jeten tuaj sepse nje person i ri do behet pjese e saj. Ne planin financiar Merkuri do iu shtyje te shpenzoni pa limit. Kujdes mos e teproni.

Shigjetari – Ka rrezik te lindin konflikte gjate kesaj dite ne jeten tuaj ne cift. Atmosfera nuk do jete aspak ajo qe keni pritur keshtu qe tregohuni te matur me cdo gje qe do thoni. Beqaret do levizin cdo gur per ta gjetur personin e endrrave. Nese nuk dorezoheni shume shpejt do e arrini objektivin. Ne planin financiar ka ardhur koha te beni investimet e duhura. Buxheti do jete i ekuilibruar.

Bricjapi – Lidhja juaj ka rrezik te kaloje nje faze delikate sot. Komunikimi do pakesohet dhe kjo do jete pika me delikate. Beqaret nga ana tjeter do filloje projekte te rendesishme dhe nuk do kene fare kohe te mendojne per dashurine. Gjithsesi duhet thene se disa persona po iu studiojne nga larg. Marsi do ndikoje se tepermi tek financat dhe cdo gje do shkoje me mire sesa e kishit menduar.

Ujori – Mjedisi yjor do jete i pershtatshem sot per nje jete sentimentale me te bukur. Do flisni pa dorashka me ate qe keni ne krah dhe do i shprehni cdo gje. Edhe per beqaret pritet te kete te reja interesante. Tregohuni me te hapur dhe mos neglizhoni ftesat qe do iu behen. Financat do jene goxha te mira dhe te qendrueshme. Beni investimet qe keni menduar prej disa kohesh.

Peshqit – Jeta ne cift do jete me e bukur sesa ju e kishit menduar. Atmosfera do jete me romantike dhe me seksuale se disa kohe me pare. Edhe ata qe kane pasur disa mosmarreveshje do ndihen me te qete. Nese jeni beqare, te tille do ngeleni edhe sot. Megjithate miqte do iu bejne ta harroni kete ceshtje. Financat do kene disa nderliime. Qendroni me kembe ne toke qe te mos gaboni.

05/27/2018 06:55

Horoskopi për ditën e sotme, e diel 27 Maj