Sporti

Hazard në Barcelonë për 120 milionë euro? (Foto)

08/13/2017 12:40
nga:N S

Eden Hazard mund të transferohet në Barcelonë gjatë kësaj vere.

Sipas Diario Gol, Barcelona është e gatshme që ta transferoj Eden Hazard nga Chelsea për 120 milionë euro.

Edhe Real Madridi e ka kërkuar belgun, por si duket Barcelona e ka bindur Chelsean që t’ia shes yllin e saj, përcjell Express.

Chelsea është duke kërkuar transferimin e Sergi Robertos nga Barcelona. Kështu, klubi katalunas mund t’ia jap klubit londinez Sergi Roberton dhe para për Hazardin.

Mbetet të shihet nëse Eden Hazard do të transferohet në Barcelonë, apo do të mbetet Chelsea.

05/19/2018 08:11

Hazard: Ja pse nuk e fitoj unë “Topin e Artë”