Lajme

Haradinaj uron për Pashkët

04/15/2017 14:00
nga:M H

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovë, Ramush Haradinaj që është duke u mbajtur në Francë pas ndalimit me një urdhërarrest të Serbisë, ka uruar me rastin e festës së Pashkëve.

Haradinaj ka uruar përmes një postimi në Facebook, përcjell GazetaBlic.

Postimi i plotë:

Për të gjithë besimtarët e krishterë dhe bashkëkomabas të mi, Gëzuar e për shumë mot Pashkët!
RH

04/25/2017 12:21

Të enjten merret vendimi për Haradinajn – Do të kthehet në Kosovë apo do të ekstradohet?!