Lajme

Haradinaj niset për vendlindje! (FOTO)

04/27/2017 09:34
nga:Gazeta Blic

Menjëherë pas lirimit nga procedurat gjyqësore nga Gjykata e Apelit në Colmar të Francës, ish-kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj është nisur drejt vendlindjes së tij, Kosovës.

Lajmin e ka bërë të ditur Edon Cana, konsulat i Ministrisë së Punëve të Jashtme të Kosovës, përmes një postimi në profilin e tij në rrjetin social Facebook.

“Në Liri rrugës për në Shtëpi”, ka shkruar Cana, sipër kësaj fotografie.

 

12/25/2017 22:44

Rrëfimi nga Prapaskenat e Speciales: Si nisi plani i rrënimit në një restorant të Prishtinës, dhe kush e shkatërroi në fund atë