Lajme

Haradinaj mban konferencë për media sonte në orën 22:00

09/13/2017 20:10
nga:Gazeta Blic

Pas arritjes së marrëveshjes me banorët e Shipitullës dhe Hades për shpronësimin e pronave në të cilat do të fillojë nxjerra e qymyrit, kryeministri Ramush Haradinaj sonte do të mbajë konferencë atje.

“Kryeministri Ramush Haradinaj mbanë konferencë për media te Mihja sipërfaqësore në fshatin Shipitullë. VENDI: Kosova B (Mihja sipërfaqësore, fshati Shipitullë). KOHA: 22:00”, thuhet në njoftimin e qeverisë.

02/16/2018 11:18

PDK me një njoftim me rëndësi për opinion