Sporti

Goli i dytë në ndeshjen Liverpool – Sevilla (VIDEO)

09/13/2017 21:19
nga:L H

Roberto Firmino ka shënuar për 1:1, duke barazuar rezultatin për Liverpoolin, në minutën e 21 të takimit.

09/20/2017 15:30

Ende nuk ka marrëveshje mes Can dhe Liverpoolit