Showtime

Gëzim i madh për Shkurte Gashin (Foto)

09/13/2017 13:33
nga:N S

Dita e djeshme ka qenë gëzim i madh për këngëtaren Shkurte Gashi dhe familjen e saj!

Një anëtare e re është shtuar, me ardhjen në jetë të mbesës së këngëtares, Alisës.
Lajmin e ka bërë të ditur vetë teze Shkurta përmes një postimi në rrjete sociale ku i uron princeshës së vogël ardhjen në këtë jetë.

Urime familjes..

01/19/2018 21:44

Edhe Shkurte Gashi shfaqet gjysmë e zhveshur(FOTO)