Showtime

Genta Ismajli në telashe me nënën

03/20/2017 21:43
nga:N S

Këngëtarja Genta Ismajli thotë se vazhdon ta ketë shpirtin eksploziv. Në të vërtet, të gjithë e dimë se ajo është energjike dhe nuk di të ndalet, e këtë energji e vërejmë edhe në performancat e saj, shkruan “Kosovarja”.

Genta, si thuajse të gjitha vajzat e tjera e ka një lidhje të fortë me të ëmën.

Por, pavarësisht dashurisë e respektit, nganjëherë ndodh të kenë edhe telashe. Këngëtarja e ka pranuar se me raste i ka bërtitur të ëmës, për çka i ka rënë pishman.

Ajo nuk e ka treguar arsyen e bërtitjes, shkruan “Kosovarja”.
Ndryshe, këngëtarja jeton me të ëmën, pasi kjo e fundit e ka lënë jetën në Amerikë për të qenë pranë vajzës këngëtare.

02/26/2018 14:49

Sellma i bën si binjake Shkurte Gashin dhe Genta Ismajlin, takohen rastëisht me të njëjtin grim