Lajme

Ganimete Mulsiu: Jam pjesë e listës së PDK-së

05/19/2017 23:48
nga:M H

Ganimete Musliu ka treguar së është pjesë e listës së Partisë Demokratike të Kosovës.

“Unë jam pjesë e listës së PDK-së”.

“Duke u bazuar në punën dhe angazhimin tim unë kam hy në garë për të fituar edhe një mandat”.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Musliu në Ballë për Ballë të Klan Kosovës.

10/17/2017 22:03

Hyseni: Jemi përgjegjës për ruajtjen e ambientit, si para gjeneratës së sotme, ashtu edhe për gjeneratat e ardhshme