Uncategorized

Fotografia e Messit më e shikuar në histori në Instagram, Facebook dhe Twitter (FOTO)

03/11/2017 15:26
nga:Y K

Barcelona ka njoftuar se fotografia e festës së Lionel Messit nga dueli ndaj Paris Saint-Germain ka thyer rekord me pëlqime në rrjetet sociale, Instagram, Facebook dhe Twitter.

06/24/2017 19:19

Messi e ka ditëlindjen, por ajo çfarë ka bërë Ronaldo nuk do t`i pëlqejë argjentinasit