Sporti

Formacionet zyrtare: Athletic Bilbao- Real Madrid

03/18/2017 15:18
nga:Y.K

Janë publikuar formacionet zyrtare të super sfidës Athletic Bilbao- Real Madrid

Kjo ndeshje fillon nga ora 16-15 dhe zhvillohet në stadiumin ‘San Mames” shkruan GazetaBlic.com

Real Madrid: Navas; Carvajal, Nacho, Ramos, Marcelo; Kroos, Casemiro, Modric; Bale, Benzema, & Cristiano.

10/18/2017 15:52

Çfarë po ndodh me Real Madridin, kjo nuk i kishte ndodhur që 19 vite (Foto)