Lajme

Flet personi që bleu “Audi Q7” të Isa Mustafës (VIDEO)

06/17/2017 16:06
nga:M H

Audia Q7 e Isa Mustafës është shitur sot në ankand publik për 22 mijë e 500 euro.

Veturën e shumëpërfolur arriti ta blejë Lulëzim Kastrati nga Peja.

I pyetur nga Ekononia Online, blerësi tha se është adhurues i veturave të shtrenjta dhe nuk ka pasur kurrfarë qëllimi që t’i ndihmojë Shpend Ahmetit ta përmbushë një nga premtimet elektorale.

“Nuk më pengon që e ka vozitur Isa Mustafa, përkundrazi… Çmimi është i lirë”, tha Kastrati.

 

11/22/2017 22:31

Mustafa: Nëse argumentohet se kufiri është në Zhlep e Çakorr, LDK do ta votojë demarkacionin