Lajme

Flasin nga VV: Me LDK-në folëm për ndryshimin e madh

07/17/2017 22:02
nga:F.B

Zëdhënësi i Lëvizjes vetëvendosje, Shkodran Hoti  ka folur për takimin që është mbajtur me LDK-në.

Ai në një prononcim për “Gazetën Blic” ka thënë se kanë diskutuar për disa çështje programore dhe rrugën që mundëson ndryshimin e madh për vendin.

Është diskutuar mbi disa çështje programore dhe rrugën që mundëson ndryshimin e madh për vendin.” – ka thënë Hoti

Zyrtarë të Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës janë takuar të hënën në Prishtinë, për të parë mundësinë e rrugëtimit të përbashkët përpara dhe koalicionin e mundshëm mes tyre.

Edhe disa ditë më parë ka pasur takime mes zyrtarëve të Vetëvendosjes e atyre të LDK-së. / © GazetaBlic

02/24/2018 07:20

Deputetët e VV-së të akuzuar për gazin lotsjellës s’do të gjykohen nga Departamenti i Krimeve të Rënda