Sporti

Flamuri shqiptar shfaqet në ekran, ja çfarë reagimi bëjnë maqedoniasit! (VIDEO)

08/08/2017 21:11
nga:F.B

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur pak minuta më parë në stadiumin Filipi II në Shkup, para ndeshjes së Superkupës së Evropës ndërmjet Real Madridit dhe Manchester Unitedit.

Në fakt, ekipi i “Zërit” e ka kapur momentin kur flamuri kombëtar shqiptar u shfaq në ekranin gjigant të stadiumit, teksa spikeri ishte duke i intervistuar tifozët në tribuna.

Dhe, menjëherë janë dëgjuar vërshëllimat nga ana e tifozëve maqedonas, të cilët nuk e kanë pritur aspak mirë këtë skenë.

 

10/16/2017 20:29

Rrobat e viktimave të luftës në Kosovë ruhen në kushte më të mira