Showtime

Fituesja e çmimit Oskar, Jennifer Lawrence pozon nudo për Vogue

08/13/2017 13:23
nga:N S

Jennifer Lawrence ka treguar bukurinë e saj natyrore pasi ka pozuar pothuajse e zhveshur për Vogue.

Fituesja e çmimit Oskar duket mahnitëse edhe pse pa make up. E ulur në dysheme 26-vjeçarja mbante gjurin të ngritur për të mbuluar pjesët e saj intime ndërsa flokët e saj bjonde bienin mbi supet e saj.
Fotoja është postuar në Instagram nga Vogue: “Në moshën 26 vjeçare, Jennifer Lawrence tashmë është një nga aktoret më të sukseshme dhe më vlerësuara në planet. 4 herë e nominuar për çmim Oscar dhe fituese e çmimit Oscar për interpretimin në Silver Linings Playbook, ka bërë histori me sagën The Hunger Games dhe me filmat X-Men.”
Fansat kanë komplimentuar aktoren për bukurinë e saj natyrore.

03/11/2018 09:05

Jennifer Lawrence: Para marrëdhënies seksuale, të dashurit i detyroja të bënin analizat mjekësore