Showtime

Filloni ditën me këtë bukuroshe bombastike

10/11/2017 09:54
nga:N S

Ajo është ndër modelet më ‘hot’ që keni takuar ndonjëherë.

Është kjo bukuroshja Demi Rose e cila në të shumtën e rasteve paraqitet me imazhe tejet provokuese.

Demi njihet për format e saj bombastike të cilat çdo kush do t’ia kishte lakmi.

Modelja e famshme, së fundmi është shfaqur e thjeshtë dhe e ëmbël.

Zeshkania seksi nuk e ka problem të shfaqet edhe fare e thjeshtë e pa grim, pasi ajo në çdo mënyrë që shfaqet të gjithë i bënë për vete.

 

 

12/12/2017 19:41

Mimoza Mustafa ‘çmend’ me fustanin me xixa, por nuk mund të fsheh diçka tjetër