Cool

Fëmija i maskuar detyrohet të vjedh telefonin në kafene (Video)

10/12/2017 21:07
nga:F.B

Darren Smith nga Kent i Anglisë ka postuar pamjet që tregojnë momentin kur i është vjedhur telefoni i shtrenjtë.

Pasi lokali ishte i zbrazët, burri i veshur si vampir ka urdhëruar fëmijën e maskuar që ta grabit pajisjen e shtrenjtë që ndodhej mbi banakun e kafenesë.

Ata ishin pjesë e një ahengu, që zhvillohen në kuadër të festës së Halloween, ndërsa nuk besohet se hynë në lokal pikërisht për të vjedhur.

Forcat e rendit kanë nisur hetime, në përpjekje të zbulojnë identitetin e të rriturit që inkurajoi vogëlushin të kryente vjedhjen./Telegrafi

02/21/2018 10:15

I futet në shtëpi dhe ia vjedh pushkën, ja çka i bëri policia!