Showtime

Eva Longoria tërheqëse në qdo veshje (Foto)

05/19/2017 18:47
nga:N S

Gjatë një vrapimi me bashkëshortin e saj José Bastón në Kanë, ylli 42 vjeqar, Eva Longoria tregoi figurën e saj mahnitëse në veshje të thjeshta e sportive.

Gjatë vrapimit ata u panë të rrethuar nga roje sigurimi, duke dashur t’i ikin syrit të publikut.

Eva kompletoi pamjen e saj me një kapelë bejsbolli dhe duke dëgjuar muzikë ndërsa vraponte.

Ndërkaq , një natë më parë ata u panë duke darkuar së bashku.

Gjatë darkës, Longoria dukej mahnitëse e veshur në kostum ngjyrë kremi me të zezë. Krahas saj edhe burri i saj dukej në formë të shkelqyer.

04/25/2017 19:09

Kush është burri që Eva Longoria e quan “shpirti im”?