Cult

Eris Durmishi rrëmbeu 3 çmime në garën ndërkombëtare të bukurisë! (FOTO)

08/06/2017 10:38
nga:Gazeta Blic

Adoleshenti 13 vjeçar Eris Durmishi nga Mitrovica, ka rrëmbyer tri çmime të ndryshme në garën ndërkombëtare të bukurisë, njofton GazetaBlic.com

“Misteri i vogël në botë”, “misteri i vogël në evropë” dhe “fituesi i fotografisë” janë çmimet të cilat ky përfaqësues i Kosovës arriti t’i marrë.

Më poshtë ju sjellim pamje nga kjo ngjarje:

Në vitin e kaluar, Erisi kishte përfaqësuar Kosovën edhe në konkursin për talent dhe bukuri të mbajtur në Gjerogji “Miss and Mister Galaxy 2016” nga ku ishte nderuar me çmimin “Mister Galaxy 2016”./ Gazeta Blic/

12/12/2017 19:41

Mimoza Mustafa ‘çmend’ me fustanin me xixa, por nuk mund të fsheh diçka tjetër