Showtime

Era Istrefi VS Dafina Zeqiri (Video)

03/20/2017 22:40
nga:N S

Zgjedh Presidenti.
Për të kuptuar se cilën nga këngëtaret e njohura zgjedh presidenti Thaçi, shikojeni videon.

(36:20min)

11/17/2017 13:59

Adelina Ismaili dhe Hashim Thaçi kanë një gjë të përbashkët!