Showtime

Enca plas “bombat”, publikon video seksi me të brendshme!

10/12/2017 15:20
nga:N S

Prej disa kohësh këngëtarja Enca Haxhia i ka munguar rrjeteve sociale me postimet e saj provokuese dhe seksi.

Por duket se diçka e tillë ka zgjatur pak. Këngëtarja është rikthyer me shpërthyese se kurrë, përmes një postimi në Instagram.

Ajo shfaqet në tualet e veshur me një palë reçipeta ngjyrë bezhë ku nis e kërcen dhe më pas tregon edhe mbathjet e zeza.

 

10/19/2017 18:09

Brenda ditëlindjes së Encës…shikoni çfarë ka ndodhur!