Showtime

Enca e ‘këput’ dorën (Foto)

03/13/2017 21:05
nga:R A

Këngëtarja Enca Haxhia eksperimenton shumë me korrektimin e fotove dhe kjo nuk është më risi, pasi e dinë të gjithë.

Enca sot ka publikuar një foto ku duket mjaftë joshëse, por që po ashtu është tejet e përpunuar. Në foto, nuk duket gjëkundi dora e këngëtares, bile ngjan si e pa dorë, sikur ta kishte të këputur, shkruan “Kosovarja”.

Siç ka filluar Enca, një ditë mund ta shohim edhe pa sy, hundë a buzë…

04/24/2018 22:55

Publikoi pamje provokuese në det, fansat e quajnë Encën balena blu