Showtime

Emily mahnit Kanën, elegante me fustan të zi pa të brendshme (FOTO)

05/19/2017 18:38
nga:N S

Karriera e saj në kinema mund të jetë e kufizuar, por Emily Ratajkowski po vazhdon të marr pjesë në festivalin e 70-të vjetor të filmit të Kanës, shkruan Daily Mail.

Modelja dhe aktorja, ka fituar vëmendjen e të gjithëve të enjtën në mbrëmje me një fustan të zi nga Peter Dundas,

Rosen Center
Elegante dhe plot glamur gotike, 25 vjeçarja dukej më joshëse se asnjëherë më parë me fustanin e saj të zi pa të brendshme.

Me shumë vetbesim ajo ka pozuar e qeshur para fotografëve në tapetin e kuq.

04/12/2018 13:51

Zhvishet komplet, Emily Ratajkowski tregon se është një super-bombë!