Eliona Pitarka tregon linjat bombastike! (VIDEO)

10 January 2017, 12:14

Eliona Pitarka tregon linjat bombastike! (VIDEO)

Bukuroshja shqiptare Eliona Pitarka, njihet si një vajzë mjaft e bukur, ajo poston vazhdimisht foto në rrjetet sociale, shkruan Gazeta Blic.

Prezantuesja seksi nuk len pa provokuar në secilën paraqitje, këtë e bërë edhe në VIDEON e fundit, ku shihet ne palestrën e fitnesit teksa bënë ushtrime./Gazeta Blic.

Menyra me e mire per te nisur diten 😁💪🏼 @fitness_forma

A video posted by ELIONA PITARKA 🍋 (@elionapitarka) on

Shpërndaje

  • Blic Google+

Të Fundit nga Rubrika

Foto dhe Video e Dites