Showtime

Edhe Zanfina shfaqet në bikini, por si duket vlerësojeni vet (Foto)

08/12/2017 21:42
nga:D.I

Këngëtarja Zanfina Ismaili ka filluar të bëhet aktive në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar një foto në Insta-Story në të cilën u shfaq më ndryshe se zakonisht.

Zanfina publikoi foto e veshur me bikini në të cilën u shfaq shumë atraktive dhe tregoi linjat perfekte.

Kënga e fundit e Zanfinës është “S’je ai mo”, e cila u publikua në maj të këtij viti.

09/24/2017 11:57

Fjolla Morina ‘ndez’ Dhërmiun, shfaqet në bikini nën shoqërimin e një mashkulli (Foto)