Lajme

A e themeloi PDK-ja, Vetëvendosjen? Tregon Elmi Reçica! (VIDEO)

04/19/2017 20:57
nga:Gazeta Blic

Deputeti i PDK’s, Elmi Reçica, tue fole per partine Vetevendosje dhe sondazhet e saj, ka thane se PDK asht e para, derisa LDK del e dyta, kurse te tjerat vijne mbas.

Ky deputet i PDK’s ka thane se Shpend Ahmetin e ka etablue ne Prishtine – PDK.

Derisa per krijimin e VV’s, i pyetun Reçica se a ka dore PDK, ai i ka mohue keta zana, tue thane se kjo levizje asht formue ne momentet e paknaqesise se bisedimeve te Vjenes.

Reçica keto komente i ka ba ne Rrokum Roll, ne Televizionin Rrokum.

Per ma shume shikojeni videon e plote:

05/26/2018 13:48

Befason PDK, thonë se janë të gatshëm për zgjedhje