Sporti

E pabesueshme: Ozil e tradhton Arsenalin, kalon të kjo skuadër e madhe angleze

03/13/2017 15:53
nga:Y.K

Manchester United është i gatshëm të bëjë transferimin më bombastik në merkaton e verës.

Skuadra nga “Old Tafford” është në kërkim të yllit të Arsenalit Mesut Ozil.

Sipas “Football London”, Jose Mourinho ka kërkuar transferimin e turko-gjermanit në “Old Trafford” dhe klubi ka nisur negociatat me mesfushorin, përcjellë “GazetaBlic.com”

Mbetet të shihet se si do të përgjigjet Ozil, i cili nëse transferohet te United, do të quhet tradhtar nga tifozët e Arsenalit.

Ozil ka punuar me Mourinhon te Real Madridi, ku ka prekur formën jetësore.

02/18/2018 17:04

PSG ka gati super ofertën për yllin e Manchester United