Showtime

E komentojnë për peshën, reagon më keq seç mund të mendohej (Foto)

07/17/2017 23:32
nga:F.B

Moderatorja Einxhel Shkira është konfrontuar me mesazhe me një ndjekëse në rrjete sociale.

Kjo e fundit është shprehur për kilet e tepërta të Einxhel dhe mesa duket ajo nuk është ndjerë mirë nga këto fjalë, madje duke publikuar edhe bisedat mes tyre. Ja bashkëbisedimi i modetores dhe ndjekëses së saj.

10/28/2017 10:31

Einxhel, vajza që refuzoi ish-lojtarin e Juventusit (Foto)