Showtime

A e keni vërejtur këtë detaj të çuditshëm në klipin e Aida Docin? (Foto)

02/16/2017 08:43
nga:N S

Këngëtarja Aida Doci dje ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor të titulluar ‘Ndjesë’ e cila është e zhanrit baladë.
Videoklipi është xhiruar në disa vende bregdetare në Turqi dhe shfaq Aidën më atraktive se asnjëherë.

Por, a ju ka rënë në sy ndonjë detaj në klip?

Bëhet fjalë për një sekuencë të videoklipit ku shihen xhamat e një të dritareje të vjetër antike shkruan arbresh.info.

Përpos dritares antike, në të shihet edhe jo pastërtia e xhamave të saj.

Sidoqoftë, ‘Ndjesë’ ka arritur të fitoj simpatinë e fansave të muzikës së Aidës.

03/18/2018 20:55

Momenti kur Aida Doçi futet ‘me dhunë’ n’Kosovë Show, ja reagimi i Shpetim Deskut