Cool

A e keni ditur se ekzistojnë kësi shtëpi? (FOTO)

04/21/2017 15:43
nga:M H

Derisa shumica prej nesh jetojmë në hapësira jetësore normale, ekzistojnë disa shtëpi në këtë botë që janë sa frymëzuese aq edhe frikësuese në hartimin dhe strukturën e tyre.

Shikoni fotografitë e mëposhtme nga më e bukura deri tek më e tmerrshmja, transmeton Klan Kosova.

05/15/2018 18:18

Familja skamnore nga Podujeva bëhet me shtëpi në prag të Ramazanit