Sporti

Dy lojtarë të Bayernit përshendeten nga Liga e Kampionëve (FOTO)

04/18/2017 23:59
nga:Y K

Xabi Alonso dhe Philipp Lahm kanë luajtur ndeshjen e tyre të fundit në Ligën e Kampionëve.

Dy futbollistët e Bayernit, Xabi Alonso dhe Philipp Lahm kanë luajtur sonte në humbjen 4:2 ndaj Real Madridit.

Kjo njëherit ishte edhe ndeshja e tyre e fundit në këtë garë, pasi më herët kanë lajmëruar pensionimin nga futbolli aktiv.

04/24/2017 23:43

Mbappe i jep një goditje të madhe Barcelonës e Realit (FOTO)